BYDŁO - KROWY MLECZNE

Krowy mleczne

Neorol Sp. z o.o. to zaufany partner w chowie i hodowli bydła, od lat nasze pasze zapewniają wysoką produkcję oraz zdrowotność Państwa zwierząt. Widoczna specjalizacja na rynku bydła mlecznego i rzeźnego powoduje cykliczne poszerzanie naszej oferty, już dziś mogą Państwo w niej znaleźć pasze, koncentraty oraz neomixy dla:

krów mlecznych

krów zasuszonych

młodzieży hodowlanej

opasów

W ofercie znajdują się także bufory, korektory białkowo-energetyczne, sorbenty, lizawki i preparaty mlekozastępcze. Wszystkie mieszanki paszowe dla bydła objęte są certyfikatami VLOG, GMP + oraz „Bez GMO” PIM

Pasze treściwe - linia Standard

To mieszanki paszowe przeznaczone dla krów o wysokich wydajnościach. W jej skład wchodzą pasze o poziomie białka ogólnego od 18 do 32%.

Wszystkie mieszanki linii standard zawierają w swoim składzie żywe aktywne drożdże.

Pasze treściwe – linia Extra

Mieszanki paszowe przeznaczone dla krów o bardzo wysokich wydajnościach i potencjale produkcyjnym. Cechą charakterystyczną tej grupy jest wysoki poziom energii, a także białka chronionego przed rozkładem w żwaczu.

Mieszanki z linii Extra doskonale sprawdzają się w automatycznych systemach żywienia.

Mieszanki paszowe uzupełniające (treściwe)

W ofercie naszej firmy znajduje się szeroka gama pasz pozwalająca na właściwe zbilansowanie dawki pokarmowej dla każdego stada krów. W grupie pasz treściwych wyróżnić można linię STANDARD oraz EXTRA.

Mieszanki są zróżnicowane m.in. pod względem zawartości białka, energii czy związków mineralnych.

Mieszanki paszowe uzupełniające (koncentraty)

Ich uniwersalna formuła pozwala na wykorzystywanie ich jako komponentu do tworzenia własnych mieszanek treściwych lub do bezpośredniego skarmiania przez zwierzęta. Szeroki asortyment pozwala dopasować optymalne rozwiązanie do bazy paszowej każdego gospodarstwa.

Korektory białkowo-energetyczne

Korektory to mieszanki dzięki którym w prosty sposób uzupełnić możemy poziom białka i energii w dawce. Mieszanki te stosować należy przez okres minimum dwóch miesięcy od wycielenia. Korektory to doskonałe rozwiązanie dla krów o wysokim potencjale produkcyjnym.

Neomixy dla krów mlecznych

Neomixy są to mieszanki paszowe uzupełniające mineralne, są źródłem niezbędnych witamin, makro i mikroelementów.

Szeroki asortyment naszych produktów pozwoli wybrać optymalne rozwiązanie dla każdej grupy produkcyjnej krów.

Bufory

Mieszanki paszowe uzupełniające (buforujące) niezbędne w intensywnym żywieniu krów wysokowydajnych. Dzięki różnorodności substancji buforujących nasze bufory działają długo i równomiernie w żwaczu utrzymując jego pH na optymalnym poziomie.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy mieszanki dla bydła posiadają status pasz niezmodyfikowanych genetycznie?

  Od ponad trzech lat z powodzeniem produkujemy mieszanki paszowe dla bydła wyłącznie z surowców niezmodyfikowanych genetycznie zgodnie z najnowszymi wymogami prawnymi. Posiadamy niezbędne certyfikaty i ciągle monitorujemy rynek mleka.

 • Czy w Neorolu można wykonać badanie paszy objętościowej?

  Oczywiście, nowoczesne laboratorium którym dysponujemy pozwala na analizę zarówno pasz treściwych jak i objętościowych.

 • Jest wiele firm paszowych, dlaczego wybrać Neorol?

  Uważamy, że odpowiedzią są: wiedza, doświadczenie, odpowiedzialni i charyzmatyczni ludzie, a także bogata oferta produktów dla bydła pozwalają nam opracować indywidualne rozwiązanie dla każdego gospodarstwa. To dzięki tym czynnikom lista naszych zadowolonych klientów ciągle rośnie.

 • Czy w ofercie Neorolu są jakieś nowości?

  Dzięki stałemu kontaktowi z naszymi hodowcami wiemy, czego klienci poszukują, a także nad czym należy pracować. Ostatnim produktem opracowanym przy udziale hodowców jest NeoProtector T - mieszanka paszowa uzupełniająca z solami anionowymi dla krów zasuszonych, która doskonale sprawdza się w terenie.

Top