WYDARZENIA

20.11.2023 | Nowy worek o pojemności 15 kg.

Już jest! Dla tych hodowców, którzy potrzebują mniejsze wersje produktów, DJ Złota dostępna również w worku 15 kg. Oznacza to, że nie trzeba już kupować z myślą, że nadwyżka się zmarnuje. Ta sama doskonała jakość w mniejszym, poręcznym worku.

23.10.2023 | Najwyższa jakość gwarancją sukcesu.

Dnia 17 października 2023 r. pozytywnie przeszliśmy audyt recertyfikacyjny GMP+. Certyfikat ten potwierdza, że spełniamy wszystkie wymogi i warunki niezbędne dla zapewniania bezpieczeństwa pasz. Jest to dla nas niezwykle ważne, by nasze produkty spełniały najwyższe wymagania.

21.07.2023 | DJ ZŁOTA zmienia się!

Doczekaliśmy się! Nasz flagowy produkt dla kur niosek DJ-Złota (oraz DJ- Złota z lucerną) w tym tygodniu trafiła na rynek w nowym, dedykowanym tylko dla niej worku.
Pragniemy podkreślić, że unikalna receptura oraz najwyższa jakość paszy pozostają niezmienione.

17.02.2023 | Hodowla drobiu wodnego - szkolenie

Dnia 16.02.2023 odbyło się szkolenie dotyczące hodowli drobiu wodnego organizowane przez naszą firmę wspólnie z firmami DSM, Fermo oraz Vet-Lab.
Prelegenci opowiedzieli między innymi o produkcji drobiarskiej na przestrzeni ostatnich lat, zastosowaniu kurtyn ściennych i dozowników ziarna celem optymalizacji kosztów tuczu oraz czynnikach środowiskowych wpływających na efektywną produkcję.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych szkoleniach!

20.01.2023 | Szkolenie o żywieniu bydła

Dnia 18.01.2023 w miejscowości Płowce odbyło się organizowane przez naszą firmę szkolenie dotyczące żywienia bydła.
Nasi specjaliści poruszyli tematy związane z wydajnością mleczną krów, komórkami somatycznymi oraz odchowem cieląt. Przeprowadzona została również loteria, w której rozlosowano atrakcyjne nagrody.
Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i zaangażowanie oraz zachęcamy do udziału w przyszłych szkoleniach.

22.11.2022 | Zamykamy tegoroczny skup!

Neorol to pewny partner biznesowy z długoletnim doświadczeniem w skupie płodów rolnych. Jesteśmy dumni z naszej współpracy, zarówno z rolnikami, jak i firmami handlowymi.
Wraz z zakończeniem skupu chcielibyśmy podziękować Państwu za wybór naszej firmy i jednocześnie zachęcić do sprzedaży zbóż również poza czasem żniw.
Mamy nadzieję, że wprowadzone w tym roku udogodnienia sprawią, że będą Państwo chętniej odwiedzać nas podczas przyszłorocznego skupu.

21.09.2022 | Zapraszamy do Bednar.

To już kolejna edycja AGRO-SHOW, czyli wystawa maszyn i urządzeń rolniczych, na której nie mogło nas zabraknąć. Liczymy, że i Państwa tam nie zabraknie i spotkamy się przy stoisku B 46.
Przez 3 dni będzie można zapoznać się z bogatą gamą maszyn rolniczych, ofertą producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, wyposażenia budynków inwentarskich, części zamiennych do maszyn i urządzeń branż związanych z rolnictwem. W tym roku czekają na Państwa dwie nowości: pierwsza to wizyty i spotkania youtuberów, których relacje będzie można później obejrzeć na kanałach YouTube. Natomiast druga, to wiadomość o tym, że w tym roku wystawa jest biletowana, a wszelkie informacje dostępne są tutaj: bednary.eu

19.07.2022 | Współpraca z Agralan.

Teraz sprawdzisz ceny szybko i wygodnie!
Mamy przyjemność poinformować, że podjęliśmy współpracę z internetowym rynkiem rolnym Agralan.pl. Jest to miejsce umożliwiające rolnikom publikację ogłoszeń sprzedaży oraz zakupu produktów rolnych, śledzenie aktualnych ofert oraz monitorowanie notowań cen zbóż i roślin oleistych. Znajduje się tam również Mapa Skupów, dzięki której łatwo odnaleźć nasze punkty przyjmowania zbóż.

Nasze aktualne ceny skupu zbóż znajdziecie na www.agralan.pl lub na naszej podstronie tutaj.

15.07.2022 | Sposób na świeże zboża.

Pierwsze dostawy świeżego zboża za nami!
Jednak świeże ziarna to również potencjalne zagrożenie dla układu pokarmowego zwierząt. Zawierają one wysoki poziom polisacharydów nieskrobiowych, mogących powodować wystąpienie u zwierząt takich dolegliwości jak: biegunka oraz wzdęcia. Zauważalne jest również gorsze pobieranie paszy jak i spadek przyrostu dobowego.
Posiadamy rozwiązanie tego problemu. Neozym - kombajn enzymatyczny! Najlepszy podczas stosowania świeżych zbóż.
Aby uzyskać więcej informacji na temat produktu zapraszamy do kontaktu z doradcą żywieniowym.

11.07.2022 | Festiwal Mleka w Zduńskiej Dąbrowie.

Pierwsza edycja Festiwalu Mleka w Zduńskiej Dąbrowie już za nami.
Dziękujemy za tak liczne odwiedziny naszego stoiska. Spędzony z Wami czas jest dla nas niezwykle cenny. Już dziś chcielibyśmy zaprosić Was na targi ROL-SZANSA, które odbędą się 27-28.08.2022 r. w Piotrkowie Trybunalskim.
Do zobaczenia!

25.04.2022 | XXI Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach.

24 kwietnia odbyły się XXI Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska. Zachęcamy do zajrzenia na stronę: przygodzice.pl i obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia. Do zobaczenia wkrótce!

29.03.2022 | Kolejny raz NEOROL wspólnie z Uniwersytetem Przyrodniczym.

Prawidłowe żywienie zwierząt stanowi bardzo ważny czynnik w produkcji zwierzęcej. Aby mieć realny wpływ na poziom wiedzy oraz kształcenia studentów zainteresowanych tą tematyką podjęliśmy współpracę z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu.
Już po raz kolejny bierzemy udział w projekcie „Żywienie zwierząt - nowy kierunek studiów dualnych na WMWZ na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu”. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Celem kierunku jest kształcenie wykwalifikowanych specjalistów, m.in. w zakresie żywienia zwierząt, bilansowania składu pasz, a także technologii ich wytwarzania.
Studia dualne na kierunku żywienia zwierząt to doskonała okazja, aby przygotować przyszłych absolwentów do pracy w przemyśle paszowym jak również na poznanie specyfiki branży. Umożliwiają także wymianę doświadczeń oraz spostrzeżeń na temat wiedzy studentów pomiędzy wytwórnią a uczelnią wyższą. Taki zabieg ma na celu jak najlepsze przygotowanie studenta na sprostanie wymaganiom stawianym przez rynek pracy.

24.01.2022 | Wyniki audytu PIM

12 stycznia 2022 w naszej firmie odbył się audyt na zgodność z wymaganiami standardu Polskiej Izby Mleka „Bez GMO".
Z radością i satysfakcją chcemy poinformować, że ukończyliśmy audyt uzyskując ocenę bardzo dobrą. Taka ocena utwierdza nas, że produkujemy najwyższej jakości pasze, dzięki którym mogą Państwo wytwarzać zdrową i bezpieczną żywność dla swoich zwierząt.
Czujemy ogromną satysfakcję z otrzymanej oceny, jednak nie spoczywamy na laurach. Naszym celem jest nieustanne doskonalenie umiejętności i procesów produkcyjnych po to, aby dostarczać coraz lepsze rozwiązania dla Państwa gospodarstw.

29.12.2021 | Dziękujemy za udział w skupie!

Wraz z końcem roku chcielibyśmy podziękować Państwu za udane żniwa kukurydziane 2021.
Jesteśmy wdzięczni, że mimo trudnych czasów pandemii chętnie odwiedzali Państwo nasz skup. Mamy nadzieję, że w zbliżające się w 2022 roku, zarówno żniwa zbożowe, jak i kukurydziane, również będą Państwo z nami.
Korzystając z okazji chcielibyśmy życzyć Państwu dużo zdrowia oraz optymistycznego spojrzenia na nadchodzący czas, aby przyszły rok dla wszystkich okazał się łaskawy oraz obfitował w same sukcesy. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok w imieniu całej firmy życzy Kierownik Działu Zakupów.

29.10.2021 | Zdobyliśmy nagrodę!

Z przyjemnością chcielibyśmy oznajmić, że firma Neorol sp. z o.o. została wybrana firmą najbardziej przyjazną rolnikom w plebiscycie Izydory 2021 w kategorii „Pasze / komponenty paszowe”.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za oddane na nas głosy. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie oraz zaszczyt, że tak wielu ludzi zaufało naszej firmie. To z myślą o Was dążymy do ciągłego udoskonalania naszych produktów. Podziękowania należą się również naszym pracownikom, bez których ten sukces nie mógłby mieć miejsca.
Jeszcze raz dziękujemy i liczymy na Wasze wsparcie w przyszłym roku.

08.09.2021 | Spotkajmy się w Bednarach!

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszego stoiska na Agro Show Bednary 2021, w których mamy przyjemność po raz kolejny brać udział. Będziemy tam obecni od piątku do niedzieli. Do zobaczenia.

16.07.2021 | Recertyfikat VLOG

Miło jest nam poinformować, że w dniu 24 maja 2021 r. pozytywnie przeszliśmy audyt recertyfikacyjny VLOG. Standard ten dotyczy produktów wytworzonych z surowców niezmodyfikowanych genetycznie, potwierdza wysoką jakość naszych pasz i jest gwarancją bezpieczeństwa w żywieniu zwierząt.

14.05.2021 | Zagłosuj i wygraj!

Neorol po raz kolejny został nominowany w plebiscycie „Przyjazna firma dla rolnika – Izydor 2021” w kategorii pasze/komponenty paszowe. Zachęcamy do oddawania głosów na naszą firmę. Swój głos możecie oddać na stronie: izydory.com/glosowanie do 30 września 2021 r. Serdecznie dziękujemy za każdy oddany na nas głos, bo to od Was zależy wynik plebiscytu. Regulamin oraz więcej informacji dostępne są na stronie internetowej plebiscytu Izydory 2021.

14.03.2021 | Te same doskonałe produkty - nowe opakowanie.

Mieszanki paszowe dla cieląt dostępne będą w nowych opakowaniach. Dzięki naszym rozwiązaniom osiągnięcie sukcesu w odchowie cieląt staje się dużo łatwiejsze.

14.03.2021 | Nowy produkt, nowe opakowanie.

Tekst o certyfikatach.

Top