KRÓLIKI

Króliki

Króliki to delikatne i wrażliwe zwierzęta wymagające właściwego żywienia oraz optymalnych warunków bytowych. Połączenie tych czynników pozwoli osiągnąć nam sukces w chowie i hodowli.

Linie paszowe

Mieszanka Królik Tucz

Mieszanka Królik Uniwersalny

W naszej ofercie znajdują się dwie granulowane mieszanki paszowe, które powstały przy współpracy z hodowcami królików. Dzięki urozmaiconemu składowi oraz optymalnej zawartości składników pokarmowych charakteryzują się doskonałym pobraniem przez zwierzęta. W zamian zwierzęta odwdzięczają się doskonałymi wynikami produkcyjnymi.

Mieszanka Królik Tucz

Mieszanka dedykowana dla królików rzeźnych w pierwszym okresie tuczu. Zbilansowanie składników pokarmowych m.in. białka, energii i włókna pozwala osiągać wysokie i równomierne przyrosty. Optymalna zawartość witamin, makro i mikroelementów zapewnia właściwy rozwój i piękny wygląd zwierząt. Pasza Królik Tucz cechuje się doskonałą smakowitością i została wzbogacona o bezpieczny dla zwierząt kokcydiostatyk.


Mieszanka Królik Uniwersalny

Mieszanka przeznaczona dla matek oraz królików rzeźnych w drugim okresie tuczu. Prosta, lecz urozmaicona receptura paszy powoduje, że mieszanka jest chętnie pobierana przez zwierzęta. Dzięki właściwemu zbilansowaniu możemy skutecznie wpłynąć na rozród naszego stada, ilość i jakość odchowanych królicząt oraz kondycje królic. W żywieniu królików jest to mieszanka jaką stosujemy na minimum 5 dni przed ubojem.

Top