TRZODA CHLEWNA - PROSIĘTA

Prosięta

Liczy się każdy prosiak! Kolejne hasło przewodnie tym razem dla prosiąt, czyli zwierząt, które oczekują szczególnej opieki i precyzji. Firma Neorol od samego początku specjalizowała się w produkcji najwyższej jakości pasz dla prosiąt, co umożliwia posiadanie specjalistycznej linii produkcyjnej. Jak wiadomo stworzenie takich wyrobów jest bardzo trudne i niezwykle ciężko jest sprostać oczekiwaniom zwierząt oraz hodowców.

Posiadając wieloletnie doświadczenie, firma Neorol oferuje hodowcom nowoczesne rozwiązania do żywienia prosiąt. Pasze te na polskim rynku charakteryzują się innowacyjnością, co umożliwia szybki i bezpieczny start dla młodych zwierząt. Stawiamy na bezpieczeństwo odsadzenia i przygotowania prosiąt do pobierania paszy stałej. Dzięki temu prosięta są przygotowane do osiągania wysokich wyników produkcyjnych.

Posiadamy szeroką gamę produktów, po to aby zadowolić nawet najbardziej wymagające hodowle.

Programy żywieniowe prosiąt

Linia Primus

To najnowocześniejsza linia produktów dostępna na rynku. Pozwala osiągać najwyższe wyniki produkcyjne na fermie, zarówno wysokie przyrosty dobowe, niskie zużycie paszy na kilogram przyrostów oraz wysoki status zdrowotny.

Linia Korona

To linia produktów, która od wielu lat jest hitem na rynku Polskim. Od zawsze pozwala uzyskiwać wysokie wyniki produkcyjne oraz co najważniejsze pozwala na bezstresowe i bezpieczne odsadzenie prosiąt.

W swojej ofercie posiadamy również koncentraty, neomixy oraz dodatki paszowe przeznaczone do żywienia prosiąt i warchlaków.

Top