DRÓB - KACZKI

Kaczki

Dynamicznie rosnąca specjalizacja ferm utrzymujących kaczki, a przede wszystkim wciąż rosnące wymagania względem wydajności przyczyniła się do powstania i ciągłego udoskonalania linii mieszanek dla kaczych brojlerów. Wykorzystując wysoki potencjał genetyczny należy zwracać szczególną uwagę na koncentrację składników pokarmowych w paszy. Dzięki zróżnicowanym programom składających się z pasz o najwyższej jakości, hodowca może dobrać linię mieszanek dostosowanych do oczekiwanego wyniku produkcyjnego. Posiadamy dwie linie produktów:

Linia Ultra – 2 mieszanki

Linia Optima – 3 mieszanki

W swojej ofercie posiadamy również koncentraty i neomixy do produkcji pasz dla brojlerów kaczych. Posiadamy również linię produktów NON GMO dla Kaczek. Struktura pasz jest dopasowana do wieku zwierząt.

Kaczki reprodukcja

Mieszanki Typu KBRZ i GRZ proponowane są dla stad zarodowych Kaczek i Gęsi. Bardzo ważne jest aby zapewnić odpowiednią ilość składników pokarmowych w dawce dla ptaków w okresie odchowu do nieśności. Gwarantując zdrową oraz dobrą kondycje i zapewniając wysoką zdolność wylęgową jaj.

Linia pasz uwzględnia warianty dopasowane do wieku kaczek i gęsi:

KBRZ-1 do 3 tyg. życia

KBRZ-2 od 4 do 12 tyg. życia

KBRZ-3 od 13 tyg. życia

KBRZ-4 Kaczka w okresie nieśności

Struktura pasz jest dopasowana do wieku zwierząt. W swojej ofercie posiadamy również koncentraty i neomixy do produkcji pasz dla stad zarodowych kaczek i gęsi.

Top