DRÓB - NIOSKI

Nioski

Program żywienia niosek opiera się na pełnowartościowych paszach przeznaczonych na każdy etap produkcji. Linia mieszanek pełnoporcjowych do odchowu niosek DKM. Głównym zadaniem jest przygotowanie piskląt do dalszej produkcji. Profil mieszanek jest tak dobrany, aby spełnić wymogi produkcji drobiarskiej niezależnie od tego czy będą to stada towarowe czy reprodukcyjne.
W skład linii do odchowu piskląt na nioski wchodzą cztery rodzaje pasze dopasowane do wieku. DKM-1 do 4 tyg. życia, DKM-1 standard od 4 do 7 tyg. życia, DKM-2 od 8 do 16ty życia oraz DKM-3 od 17 do 20 tyg. życia.
Pasze produkowane w firmie Neorol do odchowu piskląt są pod stałą kontrolą laboratorium. Specjalny proces produkcji pozwala nam na produkcję pasz o najwyższej jakości. Struktura pasz jest dopasowana do wieku piskląt.
W swojej ofercie posiadamy również koncentraty i neomixy do produkcji pasz do odchowu piskląt na stada towarowe i reprodukcyjne.

Złota Nioska - pełnoporcjowa pasza dla kur niosek i drobiu przydomowego

Złota Nioska to pasza specjalnie przygotowana dla pełnowartościowego odżywiania drobiu, a w szczególności kur niosek.

Nioski towarowe

Mieszanki pełnoporcjowe dla ferm wielkotowarowych wyspecjalizowanych w produkcji jaj konsumpcyjnych. Odpowiednio skomponowane mieszanki gwarantują wysoki poziom nieśności przy jednoczesnym stosunkowo niskim spożyciu. Mieszanki te produkowane są na specjalistycznych urządzeniach umożliwiających uzyskanie odpowiedniej struktury, która jest niezbędna dla kur niosek.
W swojej ofercie posiadamy dwie linie:


Linia Standard

Linia Optimal

Każda linia pasz uwzględnia warianty dopasowane do wieku kur niosek. W swojej ofercie posiadamy również koncentraty i neomixy do produkcji pasz dla niosek towarowych.

Nioski stada reprodukcyjne

Na potrzeby hodowli kur reprodukcyjnych mamy opracowaną linię mieszanek pełnoporcjowych typu DJR. Specyfikacja oraz wysokie koszty tego profilu produkcji drobiarskiej wymagają od nas szczególnej troski, dlatego wysoką jakość tych mieszanek stawiamy na pierwszym miejscu. W swojej ofercie posiadamy dwie linie produktów:


DJR Kura Lekka

DJR Kura Ciężka

Każda z tych linii produktów w swojej ofercie ma dwie mieszanki dopasowane do wieku kur. W swojej ofercie posiadamy również mieszankę dla koguta DJR Kogut. W swojej ofercie posiadamy również koncentraty i neomixy do produkcji pasz dla brojlerów kurzych.

Top