O nas

Kim jesteśmy?

Najlepsi od 25 lat!

Od początku istnienia przedsiębiorstwa, zaufanie Klientów było i jest najwyższym priorytetem firmy NEOROL.

Neorol jest jedną z najmłodszych polskich firm paszowych, która każdego roku zajmuje czołowe miejsce w rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw z tej branży.

firma Neorol

Korzyści

Innowacyjne rozwiązania żywieniowe

Niezawodne dostawy - zawsze na czas

Pewny partner
biznesowy

Terminowe
płatności

Atrakcyjne
ceny

Własne, wyspecjalizowane laboratorium

Jakość potwierdzona certyfikatami


Historia firmy

Historia firmy sięga 1995 roku. NEOROL powstał na bazie magazynu zbożowego, należącego do PZZ w Chrzanie. To właśnie wtedy, trzy rodziny – w oparciu o swój kapitał, wiedzę i doświadczenie – uruchomiły produkcję wysokiej jakości pasz w opakowaniach z charakterystycznym biało-czerwonym, znanym już dziś logo. Obecnie NEOROL to dwa, nowoczesne zakłady produkcyjne: w Chrzanie, niedaleko Jarocina oraz Kunowie koło Poznania.


Lata temu, NEOROL® zaczynał od sprzedaży 100 ton paszy miesięcznie, by dziś stać się jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku paszowym w Polsce. Zakład produkcyjny był sukcesywnie modernizowany oraz wyposażany w urządzenia, które dziś umożliwiają firmie wytwarzanie konkurencyjnych pod względem ceny i jakości pasz. Zainwestowano między innymi w komputerowy system dozowania składników do produkcji pasz, który umożliwia zachowanie stałej jakości i powtarzalności produktów. Zakupiono nowoczesny granulator wraz z wytwornicą pary – urządzenie dokonuje obróbki barotermicznej paszy, co polepsza jej strawność. Obecnie pasza jest dodatkowo zakwaszana, natłuszczana, granulowana, a także zabezpieczana przed pleśnieniem.


Pytania?

bok@neorol.eu

Godziny pracy

Poniedziałek – piątek 7:30 – 15:30

Top