TRZODA CHLEWNA - WARCHLAKI

Warchlaki

Liczy się każdy prosiak! Kolejne hasło przewodnie tym razem dla prosiąt, czyli zwierząt które oczekują od Naszej pracy szczególnej opieki i precyzji. Firma Neorol od początku swojej produkcji specjalizowała się w produkcji najwyższej jakości pasz dla prosiąt. Firma do produkcji pasz dla najmłodszych zwierząt posiada specjalistyczną linię produkcyjną umożliwiająca produkcję najwyższej jakości wyrobów gotowych. Jak wiadomo produkcja takich wyrobów jest bardzo trudna i niezwykle ciężko jest sprostać oczekiwaniom zwierząt oraz hodowców.

Posiadając wieloletnie doświadczenia firma Neorol oferuje hodowcą nowoczesne rozwiązania do żywienia prosiąt. Pasze te charakteryzują się innowacyjnością na rynku Polskim i umożliwia szybki i bezpieczny start dla młodych zwierząt. Stale się rozwijamy by sprostać wyzwaniom coraz to nowszych genetyk. Stawiamy na bezpieczeństwo odsadzenia i przygotowania prosiąt do pobierania paszy stałej. Dzięki temu prosięta są przygotowane do osiągania wysokich wyników produkcyjnych.

Firma Neorol posiada szeroką gamę produktów, która jest odpowiedzią na różne oczekiwania hodowców.

Programy żywieniowe warchlaków

Linia Primus

To najnowocześniejsza linia produktów dostępna na rynku. Pozwala osiągać najwyższe wyniki produkcyjne na fermie, zarówno wysokie przyrosty dobowe, niskie zużycie paszy na kilogram przyrostów oraz wysoki status zdrowotny.

Linia Korona

To linia produktów, która od wielu lat jest hitem na rynku Polskim. Od zawsze pozwala uzyskiwać wysokie wyniki produkcyjne oraz najważniejsze pozwala na bezstresowe i bezpieczne odsadzenie prosiąt.

W swojej ofercie posiadamy również koncentraty, neomixy oraz dodatki paszowe przeznaczone do żywienia prosiąt i warchlaków.

Top