Czy wiesz, że...


... w ciągu jednego dnia firma NEOROL wykonuje 80 analiz w swoim laboratorium, a czas zbadania aż 6 parametrów fizyko-chemicznych przy użyciu analizatora Nirs DS2500, który jest na wyposażeniu laboratorium zakładowego NEOROL nie przekracza 80 sekund.

... posiadamy 3 systemy jakości, które gwarantują wysoką jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów.

... średnio 300 ton dziennie zapakowanych produktów opuszcza magazyn wyrobów gotowych.

... jednorazowo możemy zmagazynować do 11 000 ton zboża.

... w 2017 roku zakłady NEOROL wyprodukowały łącznie 181 000 ton paszy dla zwierząt

... 20 lat w firmie NEOROL pracuje osoba z najdłuższym stażem pracy.

... 4 godziny trwała najkrótsza kariera w firmie NEOROL.

Neorol jest jedną z najmłodszych polskich firm paszowych, która każdego roku zajmuje czołowe miejsce w rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw z tej branży.

NEOROL nieustannie dba o swój rozwój i zwiększenie potencjału rynkowego, po to, by w jak największym stopniu sprostać rosnącym wymaganiom branży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma powiększyła swoje możliwości produkcyjne, uruchamiając produkcję w kolejnym zakładzie – w Kunowie koło Poznania. Obecnie, łączna produkcja w zakładach produkcyjnych kształtuje się na poziomie 15 000 – 17 000 ton miesięcznie, co stanowi około 6%-7% rynku krajowego. Oba zakłady są w dalszym ciągu modernizowane. Docelowy potencjał produkcyjny, do którego w najbliższym czasie dąży NEOROL wynosi około 20 000 ton miesięcznie.

NEOROL w szybkim czasie zdobył zaufanie hodowców i stał się marką rozpoznawalną nie tylko w Polsce, ale i na rynkach międzynarodowych, między innymi dzięki:

 • wysokiej jakości pasz pełnoporcjowych i uzupełniających,
 • szerokiemu asortymentowi produktów, pozwalającemu hodowcom na zaopatrzenie się w paszę niezbędną w całym cyklu żywieniowym zwierząt,
 • adekwatnej do jakości cenie,
 • fachowej obsłudze,
 • doradztwie w zakresie żywienia zwierząt.

Od początku istnienia przedsiębiorstwa, zaufanie Klientów było i jest najwyższym priorytetem pracowników i kierownictwa firmy NEOROL. To właśnie dzięki lojalności, jaką Państwo nam okazujecie, możemy tworzyć nasze produkty od lat z tą samą pasją i zaangażowaniem, ponieważ wiemy, że cenicie sobie Państwo pasze, które produkujemy i z chęcią podajecie je swoim zwierzętom. Dziękujemy, że jesteście z nami!.

Historia firmy sięga 1995 roku. NEOROL powstał na bazie magazynu zbożowego, należącego do PZZ w Chrzanie. To właśnie wtedy, trzy rodziny – w oparciu o swój kapitał, wiedzę i doświadczenie – uruchomiły produkcję wysokiej jakości pasz w opakowaniach z charakterystycznym biało-czerwonym, znanym już dziś logo. Dziś NEOROL to dwa, nowoczesne zakłady produkcyjne w Chrzanie, niedaleko Jarocina oraz Kunowie koło Poznania.

Lata temu, NEOROL® zaczynał od sprzedaży 100 ton paszy miesięcznie, by dziś stać się jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku paszowym w Polsce. Zakład produkcyjny był sukcesywnie modernizowany oraz wyposażany w urządzenia, które dziś umożliwiają firmie wytwarzanie konkurencyjnych pod względem ceny i jakości pasz. Zainwestowano między innymi w komputerowy system dozowania składników do produkcji pasz, który umożliwia zachowanie stałej jakości i powtarzalności produktów. Zakupiono nowoczesny granulator wraz z wytwornicą pary – urządzenie dokonuje obróbki barotermicznej paszy, co polepsza jej strawność. Obecnie pasza jest dodatkowo zakwaszana, natłuszczana, granulowana, a także zabezpieczana przed pleśnieniem.

Misją działalności jest połączenie kapitału właścicieli i wiedzy wszystkich pracowników w celu produkcji bardzo dobrej jakości wyrobów, aby osiągnąć satysfakcję klienta, która jest najlepszą oceną i podstawą do zadowolenia.

Celem naszych działań zgodnych z zasadami standardu ISO 9001 i GMP+ jest przede wszystkim stworzenie dynamicznego systemu utrzymania wysokiej jakości naszych produktów oraz  oparcie obsługi klienta na zasadzie trwałej i partnerskiej współpracy.

Priorytetowe znaczenie ma stworzenie i utrzymanie wizerunku firmy identyfikowanej z:

 • solidnością i terminowością,
 • wsparciem jednostek naukowych
 • wysoką jakością i stabilnością produkowanych wyrobów,
 • bezpieczeństwem zdrowotnym,
 • gotowością do ciągłego zaspokajania potrzeb, wymagań i oczekiwań naszych Klientów.

Rozumiemy, że zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego produktów ma zasadniczy wpływ na zdrowie konsumentów i umocnienie naszej pozycji na rynku. Dlatego też, dzięki analizie zagrożeń, identyfikacji i monitorowaniu Krytycznych Punktów Kontroli oraz spełnieniu wymogów przepisów prawa, eliminujemy potencjalne i rzeczywiste zagrożenia zdrowotne.

Politykę firmy zamierzamy realizować poprzez osiągnięcie następujących celów strategicznych:

 • stała troska o jakość i bezpieczeństwo wyrobów,
 • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu żywienia zwierząt,
 • doskonalenie zasobów infrastruktury,
 • umacnianie pozycji firmy na rynku,
 • poprawa organizacji pracy oraz zwiększenie świadomości pro-jakościowej pracowników i stałe podnoszenie ich kwalifikacji,
 • stała troska o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz środowisko naturalne.

Nasza Polityka Jakości została sformułowana przy bezpośrednim udziale kadry kierowniczej, co zapewnia jej zrozumienie i dostosowanie do odpowiednich poziomów organizacji.

Zobowiązuję wszystkich pracowników firmy do dołożenia wszelkich starań, aby realizować Politykę Jakości i opracowane na jej bazie cele jakościowe, których wykonanie będzie systematycznie nadzorowane w trakcie auditów wewnętrznych i przeglądów zarządzania.

Pusta sekcja. Edytuj stronę aby dodać treść.

NEOROL nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań i dba o rozwój nie tylko swoich produktów, ale także kadry pracowniczej i zarządzającej.

Poszukujemy również nowych pracowników. Zwłaszcza młodych, ambitnych ludzi, którzy – dążąc do własnego rozwoju zawodowego i osobistego – wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem przyczynią się do rozwoju naszej firmy, oferty, podnoszenia poziomu jakości produktów oraz satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów.

Jeśli jesteś gotowy podjąć pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wyślij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą, aby umówić się na spotkanie, podczas którego bliżej się poznamy i – mamy nadzieję – będziemy mogli dać Ci szansę zatrudnienia.